Wymarzone Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie

2022-12-02

6 grudnia, we wtorek, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można świętować Mikołajki. W centrum pojawi się Mikołaj i świąteczne elfy. Będą świąteczne piosenki, zdjęcia z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami oraz specjalna Poczta Mikołajowa.

Już we wtorek, w Focus Mall w Piotrkowie, z okazji Mikołajek na wszystkich odwiedzających będą czekać specjalne atrakcje. Mikołaj wraz z elfami przechadzać się będzie po centrum. Będą zaglądać do sklepów, witać klientów, częstować dzieci cukierkami. Dla podkreślenia bożonarodzeniowego klimatu elfy będą śpiewać świąteczne piosenki. W określonych godzinach przy stanowisku Św. Mikołaja na placu głównym przy H&M (godz.: 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00), rodzice będą mogli robić zdjęcia dzieciom z Mikołajem.

Dla najmłodszych zorganizowane zostaną gry i zabawy z nagrodami, do wygrania będą słodycze i drobne upominki. Wyjątkowa niespodzianka tego dnia to specjalna Poczta Mikołajowa. Rodzice, dziadkowie i inni opiekunowie dzieci mogą przynosić Mikołajowi prezenty, które Mikołaj uroczyście wręczy dzieciom.

„Zależy nam na tym, aby 6 grudnia magia świąt szczególnie towarzyszyła wszystkim odwiedzającym Focus Mall. Obecność Mikołaja i elfów oraz wspólne zabawy, prezenty i zdjęcia na pewno pomogą poczuć bożonarodzeniową atmosferę” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Na wszystkich klientów czekają także specjalne oferty świąteczne. Szczególnie 6 grudnia warto zadbać o to, aby zrobić mikołajkową niespodziankę dla najbliższych. To też najwyższy czas na przygotowanie się do Bożego Narodzenia, zakupienie prezentów i zaplanowanie świątecznego menu.

***

FOCUS MALL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Focus Mall Piotrków Trybunalski to dwupoziomowe, nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe usytuowane u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Focus Mall na powierzchni handlowej 35 tys. m² oferuje swoim klientom 100 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, oraz 5-salowe kino Helios. Na zmotoryzowanych gości czeka 4- poziomowy, zadaszony parking z 740 miejscami postojowymi. Klienci z małymi dziećmi mogą skorzystać z pokojów rodzinnych. Dodatkowo, w odnowionej strefie gastronomicznej, znajdują się specjalne siedziska oraz stoliki dla małych dzieci. W dwóch pasażach galerii znajdują się fryzy malarskie autorstwa Rafała Olbińskiego, światowej sławy malarza i grafika.

Właścicielem Focus Mall w Piotrkowie jest NEPI Rockcastle sp. z o.o, a zarządcą Apsys Sp. z o.o. Więcej na https://www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl/

Kontakt dla mediów: Julia Kozak, e-mail: j.kozak@corevalues.pl, tel.:(+48) 694 669 773