Urodzinowa gra w statki w Focus Mall w Piotrkowie

2022-11-16

W piątek 18 i 19 listopada w sobotę, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, z okazji 13 rocznicy otwarcia galerii oraz na poprawę listopadowych nastrojów, będzie można wziąć udział wielkiej urodzinowej zabawie. Każdy klient, który zrobi zakupy w centrum może zagrać w statki i wygrać cenne nagrody. Akcja odbędzie się przy specjalnie zaaranżowanym stoisku na placu głównym w godzinach 11-19.

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi swoje 13. urodziny. To szczęśliwa trzynastka i z tej okazji w najbliższy piątek i sobotę w galerii będzie można wziąć udział w znanej wszystkim grze w statki. Każdy, kto zagra będzie mógł wygrać nagrody, które mogą się okazać przydatne zarówno w domu i w pracy. Niespodzianki czekają zarówno na dorosłych, jak i na najmłodszych. Zabawa trwać będzie dwa dni w godz. od 11 do 19. Każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 100 zł i zarejestruje paragon w aplikacji Sezam 2.0 może zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Promocji na placu głównym przy H&M, wytypować i podać organizatorom współrzędne wybranego pola po czym … zgarnąć nagrodę. Odkryte pole pokaże jaki prezent udało się ustrzelić.

„Focus Mall ma już 13 lat i przez ten czas stał się ważnym punktem na mapie Piotrkowa Trybunalskiego i całego regionu. Nasze centrum to miejsce zarówno zakupów, spotkań jak i dobrej zabawy. Staramy się zapewnić jak najlepszą atmosferę, realizujemy ciekawe projekty ekologiczne i kulturalne. Każdemu oferujemy też wsparcie podczas pobytu w centrum dzięki bezpłatnej aplikacji sAPPort. Nasi klienci cenią sobie też pełną nagród aplikację Sezam 2.0. Z okazji naszych urodzin, chcemy zapewnić wszystkim trochę wspólnej zabawy. Gra w statki, znana zarówno młodym, jak i starszym to świetny sposób na poprawę nastroju dla każdego” – podkreśla Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Do urodzinowej zabawie do wygrania są nagrody rzeczowe, takie jak m.in. torby: na laptopa, podróżna i damska, smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, blender kuchenny, zestaw lego i gra w Mindcraft, a także dron. W tej konkurencji wygrywa każdy. Na osoby, które nie trafią żadnego przedmiotu czekają nagrody pocieszenia w postaci aż 300 dodatkowych punktów do wykorzystania w aplikacji Sezam 2.0.

***

FOCUS MALL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Focus Mall Piotrków Trybunalski to dwupoziomowe, nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe usytuowane u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Focus Mall na powierzchni handlowej 35 tys. m² oferuje swoim klientom 100 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, oraz 5-salowe kino Helios. Na zmotoryzowanych gości czeka 4- poziomowy, zadaszony parking z 740 miejscami postojowymi. Klienci z małymi dziećmi mogą skorzystać z pokojów rodzinnych. Dodatkowo, w odnowionej strefie gastronomicznej, znajdują się specjalne siedziska oraz stoliki dla małych dzieci. W dwóch pasażach galerii znajdują się fryzy malarskie autorstwa Rafała Olbińskiego, światowej sławy malarza i grafika.

Właścicielem Focus Mall w Piotrkowie jest NEPI Rockcastle sp. z o.o., a zarządcą Apsys Polska S.A. Więcej na https://www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl/

Kontakt dla mediów: Julia Kozak, e-mail: j.kozak@corevalues.pl, tel.:(+48) 694 669 773