Nastrój się na święta w Focus Mall w Piotrkowie

Święta już lada chwila. To ostatni moment, żeby pomyśleć o prezentach, choince, wystroju domu i kreacjach świątecznych i sylwestrowych. W ramach przedświątecznych zakupów warto odwiedzić Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Można tu zakupić piękne ozdoby świąteczne na choinkę i dekoracje domowe, jak również stroje na czas uroczystych spotkań rodzinnych i imprez z okazji powitania nowego roku. W centrum można też skorzystać z bogatej oferty dań i słodkości wigilijnych. Sklepy otwarte będą do godz. 13 w Wigilię oraz do 16 w Sylwestra.

Grudzień to w Focus Mall w Piotrkowie czas świątecznych zakupów i przygotowań do uroczystego zakończenia roku. Budowanie świątecznego nastroju to wiele różnych elementów i żadnego z nich nie powinno zabraknąć.

Nastrój to dekoracje i prezenty

Po pierwsze warto zadbać o to, aby atmosferę świąt w domu stworzyć dzięki pięknym, nastrojowym dekoracjom. W Focus Mall w Piotrkowie jest mnóstwo miejsc, w których można kupić ozdoby. Warto zajrzeć do home&you, KiK, Pepco, Tedi, Empiku oraz Carrefoura. Dodatkowo w pobliżu punktu informacyjnego stanęło stoisko z ozdobami, bombkami i świątecznymi dekoracjami. Na placu głównym przy H&M można też nabyć unikalne, ręcznie malowane polskie bombki. W galerii czeka wiele propozycji prezentowych, od ubraniowych i kosmetycznych po dodatki do domu, elektronikę, biżuterię i szeroką gamę rozmaitych gadżetów.

Nastrój to też strój!

W Święta wszyscy starają się, aby ten szczególny czas celebrować w sposób uroczysty. Dlatego też warto zadbać o strój. W Focus Mall można znaleźć wiele klasycznych, ale i wesołych propozycji świątecznych. Przy stole rodzinnym sprawdzają się wygodne, ale eleganckie sukienki, jakościowe koszule i dobrze skrojone marynarki. Warto zadbać o nastrojowe dodatki – apaszki czy krawaty. Na wesoło można pomyśleć też tematycznych, kolorowych swetrach. W galerii można też zaopatrzyć się w kreacje sylwestrowe i noworoczne. Warto trochę zaszaleć i pomyśleć na tę okazję o błyszczących tkaninach, cekinach i brokatach. To wyjątkowy czas, kiedy właśnie te mocne i widoczne akcenty w ubiorze są jak najbardziej na miejscu.

Nastrojowe dania

W galerii można znaleźć specjalne oferty świąteczne, dla wszystkich którzy urządzają przyjęcie u siebie, jak i tych którzy planują gościć u rodziny, ale zamierzają współtworzyć wspólne świąteczne menu. Carrefour obfituje we wszystkie składniki spożywcze niezbędne do stworzenia wigilijnych potraw. W Fabryce Pizzy warto skorzystać z wigilijnego menu na spotkania prywatne i biznesowe, w ramach którego warto skosztować śledzi, ryby po grecku czy barszczu z uszkami. W Cukierni Sowa i Grycanie można zamówić bożonarodzeniowe słodkości. W centrum można spotkać też aniołki sprzedające opłatki i sianko na Wigilię.

Na wszystkich robiących zakupy z najbliższymi w Focus Mall w Piotrkowie czekają w centrum dekoracje, które wprowadzają świąteczną atmosferę, można przy nich zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zatem ruszaj na zakupy i nastrój się na święta!