Black Week w Galerii Tomaszów – Mega Gra Zakupowa dla wszystkich!

2022-11-21

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada, a to oznacza wielkie święto dla miłośników zakupów oraz łowców cenowych okazji. W Galerii Tomaszów w tym roku świętować będzie można przez cały tydzień. Black Week, czyli Czarny Tydzień, potrwa od wtorku 22 do soboty 26 listopada. Oprócz oferowanych przez sklepy zniżek będzie można wziąć udział w Mega Grze Zakupowej. Na każdego, kto wyda minimum 100 zł czekają specjalne naklejki hologramowe, dzięki którym można wziąć udział w grze i otrzymać rozmaite nagrody.  

 

Black Friday to zwyczaj pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, które z czasem przyjął się w naszym kraju. W USA tzw. "Czarny Piątek" oznacza czwarty piątek listopada po Dniu Dziękczynienia i jednocześnie początek sezonu zakupów bożonarodzeniowych. W Polsce Black Friday zagościł na dobre w 2011 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Jak wynika z badania PAYBACK, 27 proc. konsumentów na zakupy z okazji Black Friday i Cyber Monday planuje wydać między 301 zł a 500 zł, a co czwarty ankietowany – pomiędzy 101 a 300 zł.1 

 

W Galerii Tomaszów 22 listopada rusza Black Week, a wraz z nim Wielka Gra Zakupowa. Za każde wydane w tym tygodniu 100 zł będzie można otrzymać hologramową naklejkę. Zbierając kolejne nalepki można otrzymać rozmaite nagrody.  Jeden hologram to praktyczna torba na zakupy, 3 naklejki to 250 dodatkowych punktów w aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0, które można wymienić na rozmaite nagrody z katalogu, zabranie 4 naklejek oznacza bilet do kina. Na tych, którym uda się zebrać 5 hologramów czeka aż 500 punktów w Sezam 2.0, a na najbardziej wytrwałych, którym uda się zgromadzić aż 6 naklejek – bon o wartości 50 zł do jednego z salonów biorących udział w grze. Stoisko, przy którym można wymieniać naklejki na prezenty znajduje się na placu głównym przy H&M i będzie czynne od 11:00 do 20:00 w od wtorku 22 do soboty 26 listopada. 

 

Black Friday to wielkie święto dla prawdziwych łowców okazji. Warto wykorzystać ten moment na planowane od dawna zakupy dla siebie i dla domu, jest to też świetna okazja na zaopatrzenie się w prezenty świąteczne z wyprzedzeniem, w niezwykle promocyjnych cenach. Biorąc pod uwagę szalejącą inflację, tegoroczny Black Friday to jedna z wyjątkowych okazji na zakup m.in. prezentów świątecznych w naprawdę okazyjnych cenach. Nasza Wielka Gra Zakupowa to dodatkowy bonus ze strony galerii, który na pewno dodatkowo wpłynie na dobre nastroje podczas zakupów” – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.  

 

W czasie Black Week warto wypatrywać znaczących obniżek w wielu salonach w galerii. W tym szczególnym tygodniu w dobrych cenach będzie można nabyć m.in. wszelkiego rodzaju sprzęt RTV, AGD, zabawki i akcesoria dla dzieci, ubrania, obuwie, książki, akcesoria sportowe czy kosmetyki. 

 

*** 

 

GALERIA TOMASZÓW 

 

Galeria Tomaszów to nowoczesna i wielofunkcyjna galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w ścisłym centrum miasta. Znajduje się tu ponad 60 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci na powierzchni 18 500 m².  Galeria oferuje blisko 500 miejsc parkingowych. Wśród najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Tomaszowie Mazowieckim, jak również sklepy regionalnych przedsiębiorców. Ofertę odzieżową Galerii Tomaszów uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz. W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Tomaszów klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC. Znajduje się tu także kino Helios, klub fitness Fit Fabrica oraz hipermarket Biedronka.  

 

Właścicielem i zarządcą Galerii Tomaszów jest NEPI Rockcastle sp. z o.o. 

Więcej na https://chgaleriatomaszow.pl/ 

 

Kontakt dla mediów 

Julia Kozak, email j.kozak@corevalues.pl tel. (+48) 694 669 773